Skarpetki Balbcare

Pedicure bez użycia miseczki i wody.

skarpety-balbcare-pedicureSkarpetki Balbcare, to jednorazowe skarpetki do pedicure. Zawierają specjalny preparat zmiękczający, nawilżający i przeciwgrzybiczny, który jednocześnie zwiększa przyczepność i trwałość lakieru na płytce paznokcia.

Płyn do zmiękczania skórek, zawarty w skarpetkach jednocześnie odżywia skórę stóp.

Oprócz zbędnych w tym przypadku, produktów do pedicure, skarpetki Balbcare tworzą system ochrony przeciwbakteryjnej. Zawierają keratynę i wapń, które odżywiają płytkę i skórę paznokcia. Dzięki zawartemu w nich ekskluzywnemu polimerowi (PRIMER)­, lakier będzie się długo trzymał na paznokciach.

Ekstrakt z drzewa herbacianego zawarty w skarpetkach Balbcare, zwalcza grzyby odpowiedzialne za powstawanie grzybicy.

Skarpetki Balbcare zastępują tradycyjny zabieg parafinowy. Skuteczniej nawilżają i zmiękczają skórę. Ich użycie jest o wiele skuteczniejsze i prostsze niż w przypadku tradycyjnych metod.

Jak wykonać zabieg?

Nakładamy skarpetki. Upewniamy się że preparat w nich zawarty jest dobrze rozprowadzony na całej powierzchni skóry stóp oraz skórek. Odczekujemy ok. 10 min. a następnie rozcinamy rękawiczkę na końcu palców. Usuwamy fragment skarpetki osłaniający palec i zajmujemy się wycięciem skórek. Powtarzamy to samo dla kolejnych palców.

Na zakończenie pozostałości preparatu wmasowujemy w skórę stóp.

Dzieło wieńczy piękny lakier na paznokciach!!!

Zarezerwuj wizytę u kosmetyczki

zobacz cennik