Rękawiczki Balbcare

Manicure bez użycia miseczki i wody.

rekawice-balbcare-manicureRękawiczki Balbcare, to jednorazowe rękawiczki do manicure, zawierają specjalny preparat (zmiękczający, nawilżający, przeciwgrzybiczny, zwiększający przyczepność i trwałość lakieru na płytce).

Płyn do zmiękczania skórek, zawarty w rękawiczkach działa skutecznie i jednocześnie odżywia skórę dłoni.

Oprócz wygody i zbędnych w tym przypadku, standardowych produktów do manicure, rękawiczki Balbcare posiadają system ochrony przeciwbakteryjnej. Zawierają wapń i keratynę, które odżywiają skórę i płytkę paznokcia. Dzięki zawartemu w nich ekskluzywnemu POLIMEROWI (PRIMER)­, lakier będzie się trzymał na pazurkach cały tydzień.

Zawarty w rękawiczkach Balbcare ekstrakt z drzewa herbacianego, zwalcza grzyby odpowiedzialne za powstawanie grzybicy.

Rękawiczki Balbcare zastępują tradycyjną parafinę. O wiele skuteczniej zmiękczają i nawilżają skórę i dają dodatkowe korzyści. Ich użycie jest o wiele prostsze i skuteczniejsze niż w przypadku metod tradycyjnych.

Jak wykonać zabieg?

Nakładamy rękawiczki upewniając się, że preparat w nich zawarty jest dobrze rozprowadzony na całej powierzchni skóry dłoni oraz skórek, odczekujemy określony czas (ok.10 min), następnie rozcinamy rękawiczkę na końcu palców, usuwamy fragment rękawiczki osłaniający palec i zajmujemy się wycięciem skórek. Powtarzamy to samo dla kolejnych palców.

Na zakończenie pozostałości preparatu wmasowujemy w skórę dłoni.

Piękny lakier na paznokciach wieńczy dzieło!!!

Zarezerwuj wizytę u kosmetyczki

zobacz cennik